צרו קשר

עוצרים לאספרסו בכל הזדמנות

דף הבית Aviv > עוצרים לאספרסו בכל הזדמנות

נסיעות עסקים עם קוץ במסגרת פרויקט מול האיחוד האירופאי שנמשך שנים יצא לי לטוס עם קוץ לשלוש נסיעות עסקים לקופר בסלובניה למילאנו ולבריסל . בכל הנסיעות אביב תמיד לקח את האחריות ותכנן הכל לפרטי פרטים והקווים המנחים שלו היו תמיד: כמה קצר שאפשר שעות טיסה לא נוחות אין זמן לבילויים תמיד אמרתי לו תפסיק להתעלל […]

עוצרים לאספרסו בכל הזדמנות

נסיעות עסקים עם קוץ
במסגרת פרויקט מול האיחוד האירופאי שנמשך שנים יצא לי לטוס עם קוץ לשלוש נסיעות עסקים לקופר בסלובניה למילאנו ולבריסל . בכל הנסיעות אביב תמיד לקח את האחריות ותכנן הכל לפרטי פרטים והקווים המנחים שלו היו תמיד:

  • כמה קצר שאפשר
  • שעות טיסה לא נוחות
  • אין זמן לבילויים

תמיד אמרתי לו תפסיק להתעלל בעצמך .. תפרגן לעצמך זה בסדר .. אתה עובד מספיק קשה .. ואני איש הכספים אז יש לך גם אישור ממני ..

אבל הוא נשאר בשלו.. קיבוצניק .. מסתדר עם מה שיש .. והכי חשוב לחזור למשפחה מהר.. ואני התיישרתי בלית ברירה ..

במרץ 2018 ביקרנו ל24 שעות במילאנו. הגענו בבוקר הפגישה תוכננה בצהריים במלון ליד שדה התעופה והטיסה היתה כבר למחרת בבוקר .. אחרי לחצים כבדים שכנעתי אותו לקחת רכבת מהשדה תעופה ולקפוץ לראות את מילאנו כמה שעות ולחזור. אני ממש זוכר איזה כיף היה איתו בכמה שעות הללו .. פתחתי לו את העיניים לנהנתנות ולפינוקים . טיילנו בדומו , ישבנו בבית קפה וגם במסעדה ואפילו נכנסנו לבניין של ארמני לקנות משהו .. זוכר שהוא היה בהלם מהמחירים ולא הבין איך אני קונה טי שירט בכזה מחיר ושנים אח”כ הזכיר לי וצחק . הגענו לפנות ערב למלון ומיד רצנו לשדה לא נשאר זמן. זוכר איך דפקנו ארוחה בשדה וליטר בירה לפני הטיסה שיהיה כיף ..ללא ספק הוא זרם איתי והרשה לעצמו גם להנות בנסיעות עסקים.

עוצרים לאספרסו בכל הזדמנות

אורן גרובר